({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

2018’İN EN İYİ MARKASI

Mart 29, 2018

MART 2018 - Almanya’nın en çok satan otomobil dergilerinin okurları bir kez daha LIQUI MOLY’i en popüler motor yağı markası seçti.


Almanya'daki toplam 7,2 milyon otomobil dergisi okuyucusuna yönelik yapılan ‘en iyi motor yağı markası’ anketlerinde en son sonuçlar açıklandı. Auto Motor und Sport, Auto Zeitung ve Motor Klassik’in ardından Auto Bild okurları da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine aynı yanıtı verdi: LIQUI MOLY.

Auto Motor und Sport ve Auto Zeitung ile sekizinci kez en iyi yağ markası seçilen LIQUI MOLY, Auto Bild ve Motor Klassik’le de üst üste yedinci kez bu başarıyı yakaladı.

Sonuçlara artık alıştıklarını belirten LIQUI MOLY Yönetici Ortağı Ernst Prost, "Buna rağmen bizim için çok heyecan verici. Neredeyse Oscar'larda olduğu gibi. Okuyucuların anketlerdeki seçimi bizim için çok önemli, çünkü bu demokratik bir oyun ve her bir bireyin kendi özgür tercihinin dürüst bir fotoğrafını sunuyor" dedi.

TAKIM ÇALIŞMASININ SONUCU

"Yaklaşık on yıldan beri en iyi petrol markası seçilmek, kendi başına gerçekleşmeyecek bir başarı" diyen Avusturya Satış Müdürü Günter Hiermaier, "Bu, tüm 850 çalışanın sıkı takım çalışmasının sonucudur. Müşterilerimize en iyi ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak istiyoruz" diye konuştu.

Pek çok reklam kampanyasının yanı sıra birbirinden farklı uluslararası sponsorlukları da destekleyerek bilinirliğini artıran LIQUI MOLY, sadece geçtiğimiz birkaç ay boyunca, çok sayıda kış sporları etkinliğinde yer aldı. Bu noktada Pazarlama Direktörü Peter Baumann, "Markamız şu anda MotoGP motosiklet dünya şampiyonasında temsil ediliyor ve mayıs ayında Danimarka'daki Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası’nda olacak" dedi.

ASIL ÖNEMLİ OLAN KALİTE VE YENİLİK

“Marka bilinirliği önemlidir, ancak asıl önemli olan kalite ve yeniliktir. Bu yüzden şirket her yıl araştırmaya ve geliştirmeye milyonlarca euro yatırım yapıyor. Bu rakam sadece 2017 yılında 5,3 milyon euro oldu” diyen Geliştirme Direktörü David Kaiser şunları söyledi: "Dünyanın önde gelen otomobil üreticileriyle yakın temas halindeyiz ve bu nedenle müşterilerimize yağları gerekli onaylardan geçirerek sunuyoruz. En son motor teknolojisine sahip araç kullanıcıları da klasik otomobil kullanıcıları da bizim ürünlerimiz kullanabilirler. LIQUI MOLY yağları, gelecekte de otomobil sürücülerinin Almanya'daki en popüler motor yağı olarak seçilecek."