({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Servis Konsepti

Türkiye’de 2000’li yılların başından bu yana birçok otomotiv servis zinciri açıldı. Bunların bir kısmı Avrupa’da çok başarılı zincir servislerin kendi adlarıyla ülkemizde bir servis ağı kurması şeklinde, bir kısmı da ülkemiz girişimcilerinin ve bazı marka distribütörlerinin yerli markalarla yaptığı servis zinciri yapılanmaları oldu.

Ancak aradan geçen 15 yılda yeni parçaya ihtiyaç duyan servislerin maalesef neredeyse hiç biri ağını genişletemedi, hedef kitlesine yeterince ulaşamadı. Araca uygun ve doğru ürünlerin tespit edilmesine yönelik bilginin ve yazılımın olmayışı, bakım parçalarının tedarikinde yaşanan zorluklar, lojistiğinin hızlı gerçekleşmemesi gibi nedenlerle hızlı bakım ve onarım servisleri Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de başarılı olamadı. Ayrıca ülkemizdeki mevcut tamirhane ve özel servislerin bulunduğu sanayi sitelerinin varlığı bu yeni kanal yapılanmasına olanak vermedi.

Dünyanın 120 ülkesinde Liqui Moly ürünlerinin kullanıldığı, çok sayıda başarılı zincir servis bulunmaktadır.  Bu servislerin başlıca iki türü var. Liqui Moly Performance Service ve Liqui Moly Fast-Fit Service. Ayrıca Liqui Moly Car Care servisler de mevcut.

Egemot Otomotiv olarak motor yağları, katkıları ve servis kimyasalları işimizin dışındaki uzmanlığımız, binek otomobil ve hafif ticari araçların periyodik, mekanik bakım onarımları ile hasar onarımlarıdır.

Çok yakında, hem Türkiye koşullarını ve gerçeklerini göz önünde bulunduran, hem de Liqui Moly’nin dünyadaki başarılı örneklerine uygun, Liqui Moly performans ve Liqui Moly hızlı bakım zincir servislerin yapılanması çalışmalarına başlayacağız.

Böyle bir zincirin halkası olmak isteyen iş ortaklarının yatırım düşüncelerini birlikte Liqui Moly çatısı altında bir araya getirebiliriz.