RSS

Haberler

Otomobil kimyasalları uzmanı şirket, tam elektrikli araçlara yönelik ürün yelpazesine EV 200 akü soğutma sıvısı ekledi
Türkiye'de Karavanla hayat yıl boyunca mümkün olsa da baharın gelişiyle birlikte kullanım giderek artıyor.
LIQUI MOLY, giderek artan yakıt fiyatlarının cüzdanınıza olan etkisini azaltmaya yardımcı olabilir.
Motor yağı ve katkı uzmanı Liqui Moly karında sıçrama; kazanç yine de pandemi öncesi seviyenin altında!
İlk kez 100.000 tondan fazla yağlayıcı üretildi; geçen yıla göre % 27 artış sağlandı!
2021 Türkiye Ralli Şampiyonası 6.ayağı olan 41. İstanbul Rallisi soncunda ekibimiz BURAK ÇUKUROVA - VEDAT BOSTANCI sezon şampiyonluğunu ilan etti!
Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ana sponsorluğunda, Spor Toto, Evofone, 41 Burda AVM, TGI Fridays, Auto Club, Fora Takip ve Power APP katkılarıyla düzenlenen rallide takımlar kıyasıya mücadele etti.
2021 Türkiye Ralli Şampiyonası kapsamında 16-17 Ekim’de Seferihisar’da düzenlenen Egemot Otomotiv olarak ev sahipliği de yaptığımız 30. Ege Rallisi, takımımız BC Vision Motorsport’un zaferiyle sonuçlandı.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ana sponsorluğunda Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından düzenlenen ve 04-05 Eylül tarihlerinde 75 otomobil ve 150 sporcu iki gün boyunca Orhaneli-Keles bölgesinde 368,94 km. uzunluğundaki parkurda ter döktü.
2021 Demir Berberoğlu Sezonu kapsamında düzenlenen 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası ikinci yarışı 47. Hitit Rallisi, 03-04 Temmuz tarihlerinde Kahramankazan Belediyesi destekleriyle, Ankara Otomobil Sporları Kulübü (ANOK) tarafından organize edildi. 12 yıl aradan sonra doğduğu topraklara geri dönen organizasyon, 74 otomobil ve 148 sporcunun katılımıyla büyük çekişmeye sahne oldu.