({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
RSS

Haberler

MART 2018 - Mevcut bahçe aletlerinin sayısı kadar farklı bir yelpazeye sahip olan LIQUI MOLY ‘yeşil’ ürün grubu her mevsim kaliteli çözümler sunuyor..
MART 2018 - Alman otomobil dergileri Auto Zeitung ve Auto Motor und Sport okuyucularından sonra Motor Klassik okuyucuları da yedinci kez en iyi yağ markası olarak LIQUI MOLY'yi seçti.
MART 2018 – LIQUI MOLY’nin WTCC (Dünya Turing Otomobil Şampiyonası) kategori kurallarını kabul eden TCR Asya’ya yönelik sponsorlukları artarak devam ediyor.
MART 2018 - LIQUI MOLY, ABD’deki en büyük sponsorluk anlaşmasını geçtiğimiz günlerde imzaladı. Alman yağ ve katkı uzmanı, Turner Motorsport ile IMSA WeatherTech SportsCar Şampiyonası’na katıldı.
MART 2018 - Luca Engstler, Bahreyn'deki TCR Ortadoğu Serisi’nin en genç şampiyonu oldu. Takım sıralaması da LIQUI MOLY Engstler Takımı zaferi kucakladı.
MART 2018 - Alman ralli efsanesi Armin Schwarz, LIQUI MOLY'ye güveniyor: “Bence, LIQUI MOLY ürünleri amacımız için kullanabileceğimizin en iyisidir.”
MART 2018 - LIQUI MOLY’nin desteklediği Hahn Takımı, 2018 FIA Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonası için son hazırlıklarını yapıyor. Jochen Hahn, “Yine heyecan verici bir yarış olacak” diyor.
MART 2018 - LIQUI MOLY, Mercedes-Benz Portekiz ile markanın bu ülkedeki yetkili servislerinde LIQUI MOLY ürünlerinin kullanımı için bir ortaklık anlaşması imzaladı.
MART 2018 - Spor Toto Süper Lig'de 2016-2017 sezonundan itibaren dört büyük kulübe saha sponsoru olan Liqui Moly tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de spora destek olmaya devam ediyor.
Mart 2018 - Alman yağ ve katkı uzmanı LIQUI MOLY, 2018 yılını borçsuz ve her çalışanına 11.000 Euro'luk bir ikramiye ödeyerek karşıladı. CEO Ernst Prost, bu başarının aslında bir sır olmadığını belirtti.