LIQUI MOLY Amsterdam'daki METSTRADE 2023'te

November 13, 2023

 

METSTRADE ticaret fuarı, yaklaşık 1.400 katılımcı ve binlerce iş ziyaretçisiyle insanları eğlence amaçlı denizcilik endüstrisinin tam kalbine getiriyor. Bu boyutu nedeniyle üreticilere ve bayilere ağlarını genişletme konusunda benzersiz bir platform sunuyor.

LIQUI MOLY'nin ana faaliyet alanı otomobillere yönelik yağlar ve katkı maddeleridir. Almanya iç pazarlarında otomobil sürücüleri, LIQUI MOLY'yi uzun yıllar üst üste en iyi yağ markası olarak seçiyor. Bu geçmişe dayanarak şirket, özellikle tekneler için geniş bir kimyasal yelpazesi geliştirdi. Bu seri artık piyasada iyice yerleşmiş durumda.

Karada olduğu gibi suda da en önemli ürün grupları motor yağları ve katkı maddeleridir. Motor yağları alanında LIQUI MOLY'nin denizcilik ürün yelpazesinde dört zamanlı ve iki zamanlı motorlar için çeşitli yağ türleri bulunmaktadır. Bu seri, diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki spesifikasyonları kapsar: NMMA FC-W, NMMA TC-W3, Volvo VDS-4.5 ve MTU Type 2.1. LIQUI MOLY'deki araştırmacılar, deniz motorlarına yönelik gereksinimler ve uygulama profili otomobil motorlarından farklı olduğundan denizcilik uygulamalarına yönelik tamamen yeni motor yağları geliştirdiler.

Bir teknenin dış kaplamasının bakımını yapmak istiyorsanız zamana ve özveriye ihtiyacınız vardır. Ancak korumayla çok daha hızlı parlaklık elde edebilirsiniz: püskürtün, silin, işlem tamam. Bu, LIQUI MOLY'nin Denizcilik Uzmanı tarafından mümkün kılınıyor. Bu ve diğer bakım ürünleri METSTRADE'de de görülebilecek. Firma, denizcilik hattının yanı sıra tersanede makinistlerin hayatını kolaylaştıran diğer atölye ürünlerini de sergileyecek.

Denizcilik eğlence endüstrisindeki en son trendleri, gelişmeleri ve yenilikleri ilk kez sunmak ve tartışmak için hoş bir aşamadır.

Bu nedenle LIQUI MOLY, tekneyle ilgili tüm ürün yelpazesini uzman danışmanlarla birlikte ve hatta daha fazlasını sunacak.

LIQUI MOLY'yi Salon 5, Stand 05.363'te bulabilirsiniz .

Yorumunuzu Bırakın