({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

İlk Zafer Bodrum Rallisinde

April 12, 2021

bodrum

 

BC Vision Motorsport Sezonun ilk rallisi olan ve aynı zamanda Şevki Gökerman Kupası’nın ilk rallisi olan Bodrum Rallisi’nde Burak Çukurova-Vedat Bostancı ikilisi ile Genel Klasman 1. Liği, aynı zamanda Şevki Gökerman Kupası Genel Klasman 1. Liğini İsmet Toktaş-Burak Başlık ikilisi ile kazanarak Sezona Çifte zaferle başladı.

Takımın diğer ekibi Yıldıray Demircioğlu-Mehmet Köleoğlu ikilisi ile Genel Klasman 8.liği alarak ilk 10 u domine etmiş oldu. Bir diğer ekip olan Ogün Okat-Cem Bakançocukları ilk rallilerinde hep iyileşen etap zamanlarına imza atarak dikkat çektiler. Takımımızın bir diğer ekibi Hakan Yuva-Can Hergüner ise Genel Klasman 27.si olarak sezona keyifli bir başlangıç yaptı.


2021 sezonunun katsayısı en yüksek olan yarışı Eskişehir Rallisi öncesi aldığı bu çifte zaferle sezona güzel bir başlangıç yapmış olan BC Vision Takımı ve başarılı pilotlarını kutluyoruz.

Ayrıca bu başarılı organizsayonu düzenleyen @karosk.bodrum @tosfedofficial olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 

Yorumunuzu Bırakın