({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

İtalya Rally di Ciocco yarışında Türk Takımı BC Vision

Ağustos 25, 2020

BC Vision Motorsport Takımı’nın Şampiyon Ekibi Burak Çukurova - Vedat Bostancı, 2020 Sezonunda ikinci startlarını İtalya‘da Rally Ciocco ile aldı.

 

2020 yılı planları arasında Türkiye Ralli Şampiyonası takibinin yanı sıra İtalya Ralli Şampiyonasında yarışmak olan 2017-2018 Türkiye Ralli Şampiyonu ekip Burak Çukurova-Vedat Bostancı pandemi nedeniyle kısıtlamalar devam ederken sezon açılışını 24-26 Temmuz tarihlerinde Rally di Roma Capitale ile yaparken büyük bir tutkuyla bağlı oldukları yarış sezonuna 21-22 Ağustosta yapılan Rally Ciocco ile devam ettiler.

Burak Çukurova – Vedat Bostancı kısıtlamalardan dolayı uygulanan resmi  tüm prosedürleri yerine getirdikten sonra İtalya’ya giderek İtalya Ralli Şampiyonasının 2. Ayağı olan Rally di Ciocco da yarıştılar. VW Polo R5 otomobilleriyle 136 aracın arasında start alan Şampiyon ekip, 39 adet R5 kategorisindeki araç arasında Genel Klasman 18. si olurken, İtalya Ralli Şampiyonası Klasmanında 11.olarak önemli bir başarıya imza attılar.

Yarış ile ilgili görüşlerini aldığımız Burak Çukurova şöyle dedi.” Bizim için tecrübe kazanmyaa devam ettiğimiz bir yarış oldu. Ülkemizi büyük bir gururla temsil ettiğimiz bu yarışta da yarışmamıza imkan sağlayan  Ana Sponsorumuz EGEMOT OTOMOTİV başta olmak üzere, NG Kütahya Seramik, Durmazlar  Makine’ye teşekkür ederim. Arayarak ve mesaj göndererek yanımızda olan tüm dostlarımıza ve ralliseverlere de gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yorumunuzu Bırakın