({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Dokuz Medya, On unvan, Tek Marka... LIQUI MOLY

April 20, 2021

ÖDÜLLER

 

LIQUI MOLY, ihracat pazarında yıllardır Almanya'ya kıyasla daha fazla büyüme kaydetti. Ciro hacminde, ana pazar hâlâ en büyük pazar olmaya devam ediyor. Ürünler ve markaya olan ilgi de Almanya'da devasa boyutlarda. Ve bu durum artış göstermeye devam ediyor. Bunu Almanya’nın en büyük dokuz yayınının okur anket sonuçları açık bir şekilde ortaya koyuyor: LIQUI MOLY toplamda on kez en sevilen yağ markası olarak seçildi.

Auto Zeitung, Auto Bild, auto motor und sport, Motor Klassik, Auto / Straßenverkehr, Motorrad, PS, sport auto, Motorsport aktuell. Bu sıralama, bir büfede satılan motor dünyası dergisi seçeneklerini andırıyor. Fakat her yıl okurlarına en sevilen araç üreticilerini ve aksesuar markalarını seçme olanağı veren yayın unsurları arasında yer alıyorlar. Bazı okurlar, LIQUI MOLY'den on yıldan uzun süredir en sevilen motor yağı olarak söz ediyor. “Marka sadakati tam olarak bu. Bunun için onlarca yıldır her gün çalışıyoruz ," diyor LIQUI MOLY Genel Müdürü Ernst Prost. “Kazandığımız her unvan ve kırdığımız her rekor için seviniyoruz.” Şirket Mart ayında 65 milyon Euro değerindeki ciro ile tarihinin en yüksek aylık cirosunu kaydetti. Ernst Prost ve ekibi için bu ödüller ve en iyi markalar, doğru olanı gerçekten çok iyi yapıyor olmanın teyidi niteliğinde. “Yıldan yıla daha fazla ödülümüz oluyor. Ama bununla yetinmeyeceğiz. Her seferinde üzerine bir tabaka daha ekliyoruz.”

LIQUI MOLY, en sevilen araç bakım ürünlerine dair yapılan oylamalarda ikinci sıraya yerleşerek parlak bir figür ediniyor. Ernst Prost, "Araç kimyası alanında komple bir portföy sunarak, tamamen bakım ürünleri konusunda uzmanlaşmış olan sağlayıcıları arkamızda bırakıyoruz”, vurgusunu yapıyor. Sözlerine şirketin bu yılki pazarlama kampanyasında yağlar ve katkı maddelerinin yanı sıra bakım ürünleri serisini üçüncü unsur olarak vurgulayacağını ekliyor.

Yorumunuzu Bırakın