({0}) shopping_cart
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Yakıtınız için Doping: Octane Booster!

Eylül 03, 2020

Benzinli motorunuzdan daha fazla güç almak istiyorsanız, LIQUI MOLY sizin için kimyasal bir chip tuning çözümü geliştirdi!

 

Küçük kutu, büyük etki!

 

  • Oktan oranını artırır
  • Yanmayı iyileştirir
  • Motor performansını optimize eder
  • İvmeyi artırır
  • Yakıt sistemini temizler
  • Giriş portlarını temizler
  • Tüm benzin sınıflarıyla uyumludur

 

Octane Booster'ımız, düşük ve orta yük aralığında, yani tam olarak modern turbo motorların çalıştırıldığı aralıktaki gaz tepkisini iyileştirir. Aynı zamanda içerdiği temizleme maddesi sayesinde enjeksiyon nozullarını olabildiğince temiz tutarak düşük emisyon değerleri ile temiz yanma sağlar. Bu aynı zamanda yakıt tüketimini de optimize eder. Oktan oranının iyileştirilmesiyle, motorun yüksek devirlerde düzgün çalışmasını sağlar.

"Sadece" bir güçlendiriciden daha fazlası!

Octane Booster, oktan sayısını artırmak için aktif bir bileşen, bir temizleme maddesi ve enjekte edilen yakıtın daha iyi atomizasyonu için bir bileşen içeren ultra modern bir formülasyona sahiptir. Yani bu katkı, basit bir oktan güçlendiriciden çok daha fazlasıdır. Özellikle modern direkt enjeksiyonlu motorlar, mümkün olduğunca verimli çalışabilmek için yüksek kaliteli yakıta ihtiyaç duyar. Bu motorlar ayrıca yakıtın yüksek oktan oranından da yararlanabilir.

Sportif sürücülerin yakıtı için yakıt!

Özellikle yüksek performanslı benzinli motorların maksimum araç performansına ulaşmanın yanı sıra olabildiğince uzun süre otomobillerinin keyfini sürmek isteyen spora yönelik sürücüleri, aynı zamanda modifiye edilmiş araçlarının sürücüleri (örneğin, chip tuning aracılığıyla) Octane Booster ile heyecanlanacak.

Düzenli kullanım, yüksek performansı kural haline getirir!

Maksimum araç performansı elde etmek için her yakıt ikmalinde bir teneke kutu (min. 30 l / maks. 70 l yakıt) eklemenizi öneririz.

 

Yorumunuzu Bırakın